Bejövő áru ellenőr

Partnercégünk jelenleg több, mint 16,000 embert alkalmaz világszerte. 2018 folyamán új gyártóegységet kezdett el építeni Debrecenben, 500 új munkahelyet teremtve ezzel. Dinamikus fejlődő csapatukba keressük a lelkes és a szakmai fejlődésre vágyó új munkatársakat.

Feladatok

  • Beérkező alkatrészek ellenőrzése az ellenőrzési utasításoknak megfelelően
  • Hibaminták gyűjtése a minőségügyi dokumentumok elkészítéséhez
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi adatok és mutatók SAP-ban történő nyilvántartása, szakszerű dokumentálása
  • A gyártási folyamat nyomonkövetése (a gyártási hibák észlelése és megszüntetése érdekében)
  • Az ellenőrzött termékek különböző termelési területekre vagy raktárba történő elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú (legalább) szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Külföldi betanulás vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP rendszer ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Vanessza Borza
+36 20 499 7774
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest