Minőségellenőrzési asszisztens

Gyógyszeripari partnercégünk dinamikus növekedésének köszönhetően keresünk új munkatársakat beérkező gyógyszerkészítmények minőségellenőrzésére az alábbi feladatok ellátására, budapesti munkavégzéssel, a X. kerületbe.

Feladatok

Minőségellenőrzési Asszisztensként felelősségi köröd elsősorban a beérkező áruk szállítási dokumentumainak ellenőrzését, az áruk meghatározott szempontok szerinti minőségellenőrzését és az elvégzett vizsgálatok részletes dokumentálását foglalja magába. Feladatod lesz továbbá a minőségellenőrzési tevékenységhez kapcsolódó regiszterek és dokumentumok vezetése. Alkalmanként részt veszel majd a beérkező gyógyszerkészítmények specifikációjának elkészítésében, illetve a GMP tevékenységhez tartozó területek hőmérséklet monitorozásában és a mért értékek kiértékelésben. Betekintést nyersz a havi statisztika létrehozásába és az archiválás világába is.

Elvárások

• legalább középfokú végzettség;
• alapfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• nagyfokú rugalmasság a változások kezelésében, mely adott esetben érinti a munkaidőt is;
• havi minimum két szombat vállalása.

Amit kínálunk

 Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
 Versenyképes bérezésről, negyedéves bónuszról, cafeteriáról és éves bérfejlesztésről;
 Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra;
 Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
[email protected]
30/428-7739
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.