Minőségbiztosítási asszisztens- Reviewer

Már szereztél 1-2 év tapasztalatot gyártás és minőségbiztosítás területén? Érdekel a gyógyszeripar és szívesen használnád az angolt munkád során? Szeretnéd GMP ismereteidet bővíteni, tudásodat elmélyíteni és megismerni a gyógyszerkészítmények másodlagos csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatokat? A szakmai vezetők jobbkezeként szeretnél hozzájárulni a minőségbiztosítási rendszer fejlesztéséhez?
Jelentkezz X. kerületi gyógyszeripari partnercégünkhöz!

Feladatok

Minőségbiztosítási asszisztensként – vagy ahogy házon belül mi hívják, Reviewerként –, felelősségi köröd elsősorban gyártási dokumentáció minőségügyi kiértékelését, ellenőrzését, szükség esetén korrekciózását, illetve a felszabadításra történő előkészítést foglalja magában. Munkád során napi szintű kapcsolatot tartasz majd az ABACUS MEDICINE A/S dán, magyar és holland meghatalmazott személyeivel (QP), szükség szerint angol nyelven. Feladatod lesz még adatbázisaink kezelése a munkakörhöz kapcsolódó jogosultság keretein belül, továbbá felszabadítási bizonylatok kezelése. Emellett részt veszel majd az Abacus Medicine Hungary Kft. minőségirányítási rendszerének kialakításában, fenntartásában és működtetésében.

Elvárások

• legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent;
• minimum 2 év szakmai tapasztalat minőségellenőrzési/minőségbiztosítási területen;
• középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban);
• QA/QC ismeretek;
• GMP ismeretek;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• a leendő kollégától/kolleginától nagyfokú rugalmasságot várunk el, mivel munkaideje a termelési időszakot lefedő beosztás szerint fog alakulni (jellemzően 09:00-17:30, egyes napokon 10:30-19:00 között, illetve esetenként szombati munkavégzés).

Amit kínálunk

 Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
 Versenyképes bérezésről, havi bónuszról, cafeteriáról és éves bérfejlesztésről;
 Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra;
 Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
[email protected]
30/428-7739
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.