Beszerzési koordinátor angol nyelvtudással

Szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni? Érdekel a beszerzés világa? Valamint szeretnéd a karrieredet fellendíteni egy stabil angol hátterű globálisan elismert cégnél? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Multinacionális partnerünk - aki világszerte az élelmiszer-kiskereskedelem kiemelt szereplője 440 000 ezer alkalmazottal és 6 800 áruházzal - beszerzés területére keres angolul beszélő kollégát a budapest irodába.

Feladatok

A feladatok:
  • beszerzés területén való támogatás
  • beszállítói adatok kezelés, létrehozása és frissítése
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • termék portfolió frissítése
  • együttműködés más részlegekkel
  • beszerzés folyamatának végigkísérése
  • emailek és telefon hívások megválaszolása
  • számlák kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások

Amit elvárunk:
  • minimum középfokú végzettség
  • pontos és gyors munkavégzés
  • kíváló kommunikáció készség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • ügyfél centrikus szemlélet
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • szép irodai és nemzetközi környezet
  • gyors előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.