HR gyakornok (Legal)

Jogi egyetemen tanulsz, de kicsit eltávolodnál a jogtól és kipróbálnád magad más területen is?

Jelentkezz a Randstad JOGI csapatába HR gyakornoknak, ha jól beszélsz angolul és rugalmas munkára vágysz!

Feladatok

  • Sokszínű jogi pozíciók toborzás-kiválasztási folyamatának aktív támogatása
  • Szoros együttműködés a HR tanácsadókkal
  • Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
  • Telefonos előszűrés, nyelvi szint ellenőrzés
  • Interjúszervezés, adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Jogi tanulmányok
  • Hallgatói jogviszony
  • Heti min. 20-25 óra munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Lendületes, proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Fizetés
  • Rugalmas és könnyen tervezhető időbeosztás
  • Pörgős és fiatalos csapat
  • Belső tréningek
  • Csapatépítők
  • Modern irodai környezet a Millenáris mellett

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorottya Sárik
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.