Senior Back Office munkatárs - ingatlanalap

Partnerünk egy ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjaikkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni a cég további sikereinek, jelentkezz!

Feladatok

• Nettó eszközérték-számításhoz szükséges adatok rendszerezése, értelmezése és szükség szerinti továbbítása a társosztályok felé
• Riportálás az Alapkezelő vezetősége felé
• Nettó eszközérték-számítás ellenőrzése, különböző nyilvántartások vezetése
• A letétkezelővel, szoftverek szolgáltatóival, Felügyelettel való kapcsolattartás
• Szabályzatok karbantartása
• MNB jelentések ellenőrzése
• Tanácsadó Testületi jegyzőkönyvek elkészítése
• A vezető munkájának segítése

Elvárások

• Felsőfokú közgazdász végzettség
• Legalább kétéves alapkezelő/letétkezelő/biztosítónál szerzett releváns tapasztalat
• Biztos felhasználói tudás az Excel, Word kezelésében
• Precizitás, megbízhatóság és önállóság

Előnyt jelent:
• A Clavis rendszer ismerete

Amit kínálunk

• Izgalmas és felelősségteljes projektek
• Támogató és barátságos környezet
• Jófej és segítőkész kollégák
• Lelkes, innovatív és profi csapat
• Versenyképes fizetés, csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Balázs Molnár
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest