Minőségellenőr

Német tulajdonú autóipari beszállító cég miskolci munkavégzéssel januári kezdéssel keres minőségellenőr kollégákat.

Feladatok

  • Multinacionális cégeknél (autóipar) történő minőségellenőri feladatok határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően,
  • Hasonló alkatrészek válogatása és utómunkálása,
  • Dokumentáció töltése, naprakészen tartása.

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • több műszakos munkarend vállalása (12 órás, 2 nap pihenő, 2 nap szabad, 2 nap éjszaka, 2 nap szabad)
  • rugalmasság szükséges a jó kézügyesség és megfigyelőképesség
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • ülőmunka,
  • kezdő bruttó 170.000 Ft alapfizetés + műszakpótlék,
  • 3 hónap próbaidő után br. 180.000 Ft alapfizetés + műszakpótlék + 8000 Ft Cafetéria Szép kártyára,
  • Biztos, bejelentett munka,
  • Hosszútávú lehetőség
  • Utazási költségtérítés (vidékieknek 86% tömegközlekedési térítés, autóval 15 Ft/km/ gépkocsi, miskolciaknak helyi kombinált bérlet)

Munkavégzés helye

Miskolc (Járás)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
[email protected]
Jelentkezni kizárólag önéletrajzzal lehet!
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.