Pénzügyi Asszisztens

Pénzügyi asszisztenciában van tapasztalatod, de úgy érzed, itt az idő a váltásra?

Felelőségteljes pozíciót keresel, ami mindig tartogat kihívásokat, megoldandó feladatokat?

Budapest egyik legmenőbb környékén, szuper irodában, támogató csapatban töltenéd a mindennapjaidat?

A Randstad világszinten piacvezető HR szolgáltatások terén, csapatunk, szolgáltatásaink folyamatosan bővülnek. Várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • Heti illetve havi riportálási és kontrolling feladatok ellátása
  • Szerződések kezelése, dokumentálása
  • Számlázásban való részvétel, ehhez kapcsolódó rendszer működtetése, egyeztetések teljesítése
  • Egyéb releváns adminisztratív és ad-hoc feladatok végzése
  • Házi pénztár kezelése

Elvárások

Téged keresünk, ha

  • 2 év hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalattal rendelkezel,
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudásod van
  • Proaktív, önálló személyiséggel, nyitott hozzáállással rendelkezel,
  • egyéni és csapatmunkában is szeretsz és tudsz is teljesíteni.

Előny:
  • pénzügy/számvitel területen felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.