Operátor

Európa csúcstechnológiás abroncsgyára operátorokat keres azonnali belépéssel.
A legmodernebb technológiával már robotok építik az abroncsot, így tiszta, klimatizált, világos munkakörnyezetben dolgozhatsz.

Feladatok

Feladatok:
  • Robotokat, gépeket és eszközöket beállítani, működtetni
  • Átvenni és mozgatni a nyersanyagokat
  • A karbantartási folyamatokban részt venni

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Rendelkezel szakközépiskolai, de legalább szak- vagy általános iskolai végzettséggel
  • Vállalod folyamatos műszakban a munkavégzést
  • Jó fizikummal rendelkezel
  • Előny, de nem feltétel, az abroncsgyártói vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Bérezés:
  • Általános iskolai végzettséggel szakmai tapasztalattól függően bruttó 180.000 - 220.000 Ft közötti
bér + műszakpótlék
  • Szakközépiskolai végzettséggel szakmai tapasztalattól függően bruttó 200.000 - 250.000 Ft közötti
Egyéb juttatások:
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria évente bruttó 180 000 Ft. (SZÉP kártya, különböző utalványok stb.)
  • Műszaktól függetlenül, juttatáson felül, naponta egy ingyenes meleg étel
  • Céges buszjárat, vagy munkába járási támogatás
  • Lakhatási támogatás, vagy kollégiumi elhelyezés

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Erdődi Anna
+3630 628 9964 vagy
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.