C# fejlesztő mérnöki területen

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk C# szoftverfejlesztő kollégát.

Feladatok

  • saját fejlesztésű mérnöki szoftverek új moduljainak fejlesztése C# nyelven
  • új funkciók fejlesztése
  • kommunikáció az ügyfelekkel, az igényeik pontos megértése, felmérése

Elvárások

  • meglévő C# alapok
  • mérnöki szemlélet
  • magabiztos angol nyelvtudás, főként írásban
  • mérnöki végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú fejlődési lehetőség
  • exkluzív munkakörnyezet
  • családias hangulat, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mátay Gábor
[email protected]
+36 30 300 5988
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.