Fröccsöntő gépbeállító

Polimer alapú megoldások nemzetközi piacvezető vállalatának épülő ÚJ gyárába keresünk FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ munkatársakat saját állományba, hosszútávra!

Feladatok

Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése
Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása
Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben

Elvárások

Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
Legalább 3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
Számítógépes ismeretek
Precizitás, csapatmunka
Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Újhartyán

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 628 9964 vagy [email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.