Customer Service Representative

A világ egyik vezető édességipari nagykereskedéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalatának magyarországi leányvállalata keres Customer Service Representative pozícióra munkatársat 1,5 éves határozott idejű szerződéssel.

Feladatok

Ezek lesznek a feladataid:
  • rendelések feldolgozása (ellenőrzése, összesítése, rögzítése, módosítása SAP-ban), szállítási diszpozíció továbbítása a logisztikai szolgáltató felé;
  • kiszállítások teljesítésének ellenőrzése, visszáru-, áruátvételi problémák kezelése határidőre;
  • kiszállítások rögzítése EKAER-ben, azok lezárása, eltérések könyvelése határidőre;
  • koordináció raktár-szállítók-vevők között;
  • szezon beszállítások tervezése és lebonyolítása vevő és az értékesítési osztály bevonásával;
  • riportok készítése és adminisztratív feladatok ellátása (pl. szállítólevelek ellenőrzése)

Elvárások

Ezeket várjuk el Tőled:
  • felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki, logisztikai, IT vonalon szerzett diploma);
  • 1-2 éves munkatapasztalat;
  • aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • SAP-ismeret előny, de nem feltétel;
  • MS Office, elsősorban Excel-kezelés;
  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság;
  • jó kommunikációs képesség, talpraesettség és határozottság;
  • monotonitás-tűrés

Amit kínálunk

Ezeket kínáljuk Neked:
  • minimum 1,5 éves határozott idejű munkaszerződés;
  • versenyképes jövedelem + éves cafeteria + éves bónusz;
  • Medicover egészség- és kórházbiztosítás;
  • Generali élet- és balesetbiztosítás;
  • modern irodakörnyezet, Budapest egyik üzleti negyedében

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Zsombor Cseh
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest