Kiskereskedelmi értékesítési vezető - Északnyugat-Magyarország

FMCG szektorban tevékenykedő, nagy multú és dinamikusan fejlődő partnerünk értékesítői csapatába keresünk kitartó és elhivatott kollégát, Kiskereskedelmi értékesítési vezető pozícióba.

Feladatok

  • Értékesítési mutatók (Árbevétel, Árréstömeg, Vásárlószám, Költségek, Selejt) figyelemmel kísérése és teljesítése, szükség esetén korrekciók végrehajtása.
  • Értékesítési riportok elemzése és javaslattétel a jövőbeli akciókra.
  • KPI-ok felállítása, rendszeres vizsgálata, visszajelzés a közvetlen beosztottak felé. (5+)
  • Világosan kiadott és ellenőrzött tervek és feladatok.
  • Közreműködés a kiskereskedelmi hálózat értékesítési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában.
  • Üzletág létszámának, (70+) bevételeinek és kiadásainak megtervezése.
  • Közreműködik az ideális szortiment és polckép kialakításában.
  • Beosztott kollégákkal a belső kihelyezések és eladótér maximalizálása, belső arculat meghatározása.
  • Leltárak figyelemmel kísérése és eltérések okának feltárása.
  • Ár felmérések és konkurencia figyelése.
  • Döntés a területre vonatkozó anyagi és humán erőforrások felhasználásáról.
  • Áruházi csapat fejlesztése és mentorálása.
  • A célkitűzéseknek megfelelően végrehajtott szállítói akciók, promóciók.
  • Határidőre elkészített kimutatások.
  • Társosztályokkal való hatékony együttműködés.
  • Területre vonatkozó ösztönzési rendszer kialakítása és működtetése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség.
  • Min. 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Cash and carry vezetésben szerzett tapasztalat előny jelent.
  • Éves budget tervezési tapasztalat.
  • Nagylétszámú csapat vezetésében szerzett gyakorlat.
  • Iparági tapasztalat előnyt jelent (Élelmiszer, Ital).
  • Microsoft Excel, Word magabiztos használata.
  • Változásokra és fejlődésre való nyitottság, "can do" attitűd, siker orientált gondolkodásmód, határozott fellépés és elhivatottság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, LapTop, személygépjármű)
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Lehetőség a sikeres munkavégzésre

Munkavégzés helye

Keszthely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest