Összeszerelő operátor

Feladatok

Összeszerelő operátorokat keresünk Miskolci gyáregységekbe, azonnali kezdéssel!

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatasi csomag (cafeteria, 100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
  • modern és innovatív technológia,
  • tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várunk, érdeklődni a +36 30 542 8673-as telefonszámon lehet.
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.