Varró(nő)

Feladatok

• Személygépkocsik kormányának bőrözött felületi varrása ipari varrógépen. (bőrvarrás)
• A legnagyobb autógyártó vállalatok számára (pl. BMW, Honda, Toyota),
• Egyedi darabok vagy kis sorozatok készítése a kiszabástól az egyes szövetrétegek befejező összevarrásáig,
vágó, szilikonozó gép, láncoló/kettős láncöltésű, tűző-kettős, tűzőöltéses varrógépek kezelése,
• megrendelések tervezési eszköz alapján történő elkészítése, prototípus elkészítése,
• a feldolgozott megrendelések dokumentálása, számítógépes rögzítése.

Elvárások

• Szakirányú középfokú végzettség,
• varrodai tapasztalat,
• kiváló kézügyesség, precizitás, terhelhetőség.
• több műszakos munkarend vállalása,
• tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem: bruttó 315.000 Ft/hó (műszakpótlékkal, jelenléti bónusszal, béren kívüli juttatással, egy hétvégi túlórával),
  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,
  • cafeteria rendszer,
  • ötletmenedzsment rendszer,
  • munkahelyi és családi rendezvények,
  • ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.
  • fejlődési /előrelépési lehetőség, cégen belül belső pályázatokon keresztül.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Beáta Pártai
m +36 30 281 3989
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest