Gyártósori összeszerelő/gépkezelő (légzsákgyártás, elektronika területére)

Nemzetközi autóipari vállalat operátor munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel Miskolcon

Feladatok

Elvárások

Elvárások:
középfokú végzettség, VAGY 8 általános iskolai végzettség és gyártósori tapasztalat,
Jó kézügyesség,
Erkölcsi bizonyítvány,
3-4 (több műszakos) munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet,
  • stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • versenyképes jövedelem: bruttó 270.000 Ft/hó az összeszerelési és elektronikai területen (műszakpótlékkal, jelenléti bónusszal, béren kívüli juttatással, egy hétvégi túlórával),
  • 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,
  • cafeteria rendszer,
  • ötletmenedzsment rendszer,
  • munkahelyi és családi rendezvények,
  • ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • családias légkör,
  • modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • fejlődési /előrelépési lehetőség,

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

[email protected]
m +36 30 281 3989
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.