Műszaki koordinátor

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk műszaki koordinátort, Körmendre.

Feladatok

  • A főosztály műszaki, üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása, ellenőrzése, dokumentálása
  • Együttműködés a tűz- és munkavédelmi megbízottal
  • Karbantartási tervek készítése, meglévők aktualizálása
  • Karbantartások végrehajtásának koordinálása
  • Gazdaságos üzemeltetés biztosítása
  • Kapcsolattartás társszervezetekkel, hatóságokkal, alvállalkozókkal, szolgáltatókkal
  • Részvétel a főosztály műszaki beruházási tervezési folyamataiban

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Tapasztalat nem szükséges, de előny
  • Felhasználói szintű informatikai tudás
  • Határozott fellépés, döntésképesség
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
  • Vállalati üdülők
  • Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Új pozíció, kialakításban való részvétel

Munkavégzés helye

Körmend

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Horváth Boglárka
[email protected]
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.