Gyógyszerkészítmény-fejlesztõ technológus

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technológust, Körmendre.

Feladatok

  • Kutatási eredmények összegyűjtése, szakirodalom figyelése
  • Technológiai fejlesztési munkák irányítása és szervezése
  • Kísérleti munkák elvégzése, illetve koordinálása
  • Kísérleti gyártásban való részvétel
  • Dokumentációk készítése
  • A gyógyszerfejlesztési laboratórium minőségbiztosítási rendszerének biztonságos és hatékony működésének támogatása a hatósági előírások betartása érdekében

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség (Vegyész, Gyógyszerész, Vegyészmérnök)
  • GMP ismeret
  • Angol középfokú, kommunikációs szintű nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel, PP) ismeret
  • Jó problémamegoldó és elemző képesség
  • Cselekvésorientáltság
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
  • Vállalati üdülők
  • Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Részmunkaidős munkavégzés (7 óra)
  • Új pozíció, kialakításban való részvétel

Munkavégzés helye

Körmend

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése aRandstad honlapján

Horváth Boglárka
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest