Cloud ügyfélszolgálati munkatárs

Nemzetközi ügyfelünk keresi "Cloud ügyfélszolgálati munkatársát" budapesti irodájába.
A cég profilját tekintve domain regisztrátor, web és szerver hosting illetve cloud szolgáltatásokat nyújt több európai országban saját ügyfeleinek.

Feladatok

AMIVEL MUNKÁD SORÁN FOGLALKOZNOD KELL:

  • ügyfelek támogatása a felhőszolgáltatásaink használata során megoldandó kérdésekben, problémákban
  • beérkező kérések, kérdések feldolgozása, azok megválaszolása, megoldások gyors, hatékony, technikailag kifogástalan biztosítása
  • a folyamatban lévő ügyekben rendszeres kommunikáció, tájékoztatás az ügyfelek felé
  • angol nyelvű riportok, projekt dokumentáció készítése felettesek felé
  • magas szintű ügyfél elégedettség elérése, a kapcsolat minőségének folyamatos javítása hozzáértő munkád által

Elvárások

  • kommunikáció képes (használt, megbízható) angol nyelvismeret beszédben és írásban egyaránt
  • kifogástalan magyar helyesírás
  • a feladat technikai jellegére tekintettel a következő rendszerek legalább alap szintű ismerete szükséges:

  • Linux / Unix és Microsoft Windows Server operációs rendszerek
  • TCP / IP hálózatok
  • webes szolgáltatások (például IIS, Apache, Tomcat, DNS)
  • DB (Mysql és Microsoft SQL Server)

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ A KÖVETKEZŐ KOMPETENCIÁK SZÜKSÉGESEK:
  • kiváló interperszonális készségek – mind az ügyfelekkel, mind a kollégákkal való kapcsolattartásban, kommunikációban
  • csoportmunka iránti elkötelezettség
  • problémamegoldó hozzáállás – megoldásokat keress
  • folyamatos fejlődési, tanulási igény és készség – kövesd akár autodidakta módon is a terület újdonságait. Legyél nyitott a cégen belüli fejlődésre, feladatkör bővítésre is!
  • hatékony, ügyfél elégedettséget növelő minőségű ügyintézés e-mailben, telefonon és chat-en - érhető, választékos, technikai hátterét tekintve meggyőző és megbízható kommunikáció
  • multitasking műveletek végzésének képessége dinamikus környezetben

Amit kínálunk

MIT AJÁNLUNK:

  • multikulturális környezet
  • gyorsan fejlődő piac
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • későbbiekben részvételi lehetőség technikai, szolgáltatás fejlesztési projektekben
  • stabil céges háttér
  • fizetett vagy lecsúsztatható túlóra
  • legmodernebb IT eszközök a munkavégzéshez
  • ideális munkakörnyezet, iroda
  • kiszámítható béremelés
  • teljesítményfüggő jutalmazás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Blanka Molnár
+36 30 634 7468
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.