Pénzügyi elemző

Amerikai alapítású, több, mint 165 éve a piacon jelen lévő multivállalat. Tevékenységi körük fókuszában az anyagtudományi fejlesztések, illetve anyaggyártás áll, melyeket ipari felhasználásra állítanak elő.

Feladatok

Szeretnél SSC környezetben dolgozni vállalati feladatkörrel? A cég belső csapatába keresünk pénzügyi elemzőt.

Feladatkörök:

  • A szervezet pénzügyi folyamatainak ellenőrzése (könyvelés, bérszámfejtés, kockázatkezelés, könyvvizsgálat támogatása)
  • Jövőbeli pénzügyi teljesítmény tervezése
  • Projektekben való részvétel, ezek támogatása
  • Kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség számviteli területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (főként írásban)
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Fiatal csapat
  • Home office
  • Továbbképzési lehetőségek (nyelvi kurzus, excel, soft skillek)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Klaudia Keszég
klaudia.keszeg@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.