Dokumentumkezelő munkatárs

Szeretnél egy növekvő multinacionális cégnél dolgozni? Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel és alapfokú angol nyelvtudással? Boldogulsz a különböző számítógépes rendszerekkel?

Ha igen akkor a következő lehetőség vár.

Feladatok

  • Dokumentumok kezelése az érkeztetéstől a digitális rögzítésig
  • Riportok készítése
  • Kimenő küldemények kezelése
  • Társosztályokkal történő együttműködés a bizalmas dokumentumok kezelésének ügyében

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek
  • jó monotonítástűrő képesség

Amit kínálunk

  • színes csapatban történő munkavégzés
  • belső tréningek
  • környezetbarát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Norbert Szalai
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.