Finance Manager

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető higiéniai disztribúciós vállalataként szolgálja vevőit. Portfoliójában a tisztítószerek, higiéniai papírok, tisztítóeszközök és takarítógépek mellett az ipar és a HoReCa szektor számára szükséges speciális termékek egyaránt megtalálhatók. Az alapos számviteli ismeretekkel, de ugyanakkor pénzügyi tervezésben szerzett tapasztalattal is rendelkező Pénzügyi Vezető szerepében a management csapat következő tagját keressük.

Feladatok

  • A cég számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása; a könyvelő csapat (3 fő) munkájának teljes körű szakmai és operatív irányítása, ellenőrzése. Folyamatos ellenőrzés, fejlesztés, visszajelzés.
  • Adóbevallások, KSH kimutatások és egyéb adatközlések hatóságok felé történő elkészítése, határidőre történő beküldése
  • Magyar szabályoknak megfelelő mérleg és eredmény kimutatás előkészítése
  • A tulajdonos és a felső-vezetés számára heti/havi pénzforgalmi jelentések, beszámolók, előrejelzések, cash-flow elkészítése
  • Elemzések és prognózisok készítése, adatok és információk gyűjtése és értékelése

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség
  • Minimum 5+ éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vállalati rendszerekben szerzett jártasság (Navision ismerete előny)
  • Vezetői gyakorlat, képesség, ambíció előny
  • Controllingban vagy management riportingban és tervezésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Lehetőség kreatív munkavégzésre, ötletek megvalósítására
  • Támogató környezet
  • Az ideális jelölt egy emberközpontú és üzletileg sikeres management tagjává válhat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Blaskó
szilvia.blasko@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.