Termék- és üzletfejlesztési menedzser

Hazai energiaipari szolgáltató partnerünk számára keresünk Értékesítési csoportvezető munkatársat.

Feladatok

  • Termék- és üzletfejlesztés csapat operatív irányítása komplex termékek bevezetésével kapcsolatos, illetve egyéb pl. marketing hatékony megvalósítása érdekében
  • A csoportban dolgozó munkatársak munkájának összehangolása, szakmai támogatása
  • Termékfejlesztési és üzletfejlesztési projektek nyomon követése, jelentési rend kialakítása, karbantartása
  • Termékekkel kapcsolatos törvényi háttér, technológiai és piaci változások folyamatos elemzésének felügyelete
  • Termékfejlesztési stratégiák meghatározása és megvalósítása
  • Új termékek piaci bevezetése, árstratégia felügyelete
  • Piac-, versenytárs- és trendanalízis készítése
  • Az ügyféligények folyamatos figyelemmel kísérése és a termékek, üzleti folyamatok karbantartása
  • Műszaki és kereskedelmi pilotok szervezése és az eredmények gyakorlati átültetése a termékekbe, üzletmenetbe
  • A marketingkommunikációs stratégia folyamatos figyelemmel kísérése
  • Éves üzleti terv elkészítésének koordinációja, a terv végrehajtásának támogatása
  • Az üzletági folyamatok szükség szerinti helyesbítése, módosítása

Elvárások

  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 6 év szakmai tapasztalat műszaki és/vagy gazdasági területen
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Üzletfejlesztési tapasztalat
  • MS Office haladó felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bartók Dorka
dorba.bartok@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.