Reporting Specialist

Partnerünk egy Közép- és Kelet-Európában több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető csoport magyarországi tagja. A Pénzügyi Divízión belül a Felügyeleti és anyavállalati jelentésszolgálat területre keresünk munkatársat a bankhoz, Reporting Specialist (Jelentőszolgálati Szakember) munkakörbe.

Feladatok

Részvétel havi/negyedéves/féléves/éves anyavállalati jelentések készítésében, változások kezelése, jogszabálykövetés;
Részvétel az adatszolgáltatási folyamatok automatizálásában;
Részvétel új jelentések készítési folyamatának kialakításában;
Részvétel felügyeleti adatszolgáltatást érintő banki projektekben;
Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával illetve más osztályok munkatársaival.

Elvárások

Felsőfokú közgazdasági vagy rendszerszervezői végzettség
1-2 év releváns szakmai tapasztalat
Erős angol nyelvtudás
Erős Excel ismeretek
Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

SAS adattárház, CASIR-rendszer ismerete
CRR, CRD IV ismerete
COREP táblázatok ismerete

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Balázs Molnár
+36 1 411 2090
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.