Flottamenedzser

Élelmiszeripari multinacionális ügyfelünk keres flottamenedzsert.

Feladatok

  • az ügyfél flottájával kapcsolatos napi üzemeltetési feladatok koordinálása regionális szinten
  • közreműködés a külső szolgáltatókkal kötendő szerződések, folyamatok kialakításában és javításában
  • közreműködés a működés folyamatos javításában, eljárások, megoldások kidolgozásában az ügyfél stratégiai céljainak megvalósítása érdekében
  • javaslattétel a flottamenedzsmenttel kapcsolatos projektek tervezésében, koordinálásában és megvalósításában
  • a napi operatív gépjármű üzemeltetési feladatok irányítása, kontrollja
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel
  • Operatív beszerzések előkészítése, bonyolítása (

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett 5 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • projektszemlélet
  • napi szintű angol nyelvhasználat
  • eredményorientált cég

Munkavégzés helye

Budaörs, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.