Műszaki Projektmenedzser

Ingatlanbefektetéssel és -hasznosítással, illetve -fejlesztéssel foglalkozó piacvezető partnerünkhöz keresünk műszaki projektmenedzser munkatársat.

Feladatok

  • Nagyobb kivitelezési munkák, felújítási projektek menedzselése
  • Egyeztetések lebonyolítása a tervezőkkel, kivitelezőkkel, bérlőkkel
  • Árajánlatok kérése, ajánlatadók versenyeztetése, ártükör készítése
  • Áralkuk lebonyolítása
  • Tervezői, építési ellenőri, kivitelezői szerződések előkészítése, véleményezése, a megkötés koordinálása
  • Terveztetés műszaki paramétereinek meghatározása, tervegyeztetés, eltérések esetén jelzés és beavatkozás
  • Helyszíni kooperációk
  • Kivitelezés ellenőrzése és átvétele; alvállalkozók koordinálása a projektek megvalósításában
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Projektek pénzügyi ellenőrzése
  • Tűz- és munkavédelmi előírások betartatása az építkezéseken
  • Szakhatósági engedélyek beszerzése, azok koordinálása

Elvárások

  • Több mint 3 éves tapasztalat építésvezetőként
  • Lakófejlesztésben való jártasság
  • Helyszíni kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Költségvetések készítésében jártasság
  • Szakirányú végzettség
  • ArchiCad vagy AutoCad ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jelen piaci viszonyok között is stabil vállalati háttér
  • Több egyidejű projekt irányítása

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Juhász Bianka
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.