Asset Manager

Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Asset Manager

Feladatok

  • Ingatlanportfólió vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátásában való részvétel
  • Ingatlanvásárlások követése, részvétel due diligence folyamatban
  • Részvétel projektek operatív irányításában, kezelésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, kiemelten az ingatlan üzemeltetéssel
  • Üzleti tervek nyomon követése, részvétel a tervezési folyamatokban
  • Terv-tény összehasonlítások, elemzések, riportok készítése
  • Közreműködés az ingatlanok hasznosítási értékesítési stratégiájának kialakításában
  • Fejlesztési, karbantartási költségek ellenőrzése, nyomon követése

Elvárások

  • Ingatlan-vagyonkezelés, ingatlanfinanszírozás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó fellépés és kommunikációs készség
  • Realista gondolkodásmód, közgazdasági szemlélet
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság, elemzőkészség
  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben
  • Műszaki ismeretek előnyt jelentenek, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívásokkal teli, kreatív feladatok, változatos portfólió és munkakör
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Stabil vállalati háttér és erősödő piaci pozíció
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pomázi Gergely
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.