Szoftverfejlesztési Projektvezető

Budapesti központú, 18 országban is jelen lévő telekommunikációs cég keres magyarországi
fejlesztő csapatába Projektvezető munkatársat szoftverfejlesztési projektek irányításához.

Feladatok

  • A projektek tervezése és napi szintű kontrollja
  • Kommunikáció a projektcsapat belföldi és külföldi tagjaival
  • Scope-, ütemezés- és erőforrás-menedzsment
  • Kockázatmenedzsment
  • Egyeztetés a cégcsoporton belüli és külső megrendelőkkel, illetve más projektek és alprojektek felelőseivel – különös tekintettel az üzleti igényekre, az ütemezésre és a kockázatok/problémák kezelésére
  • Szoftverfejlesztési projektvezetésében szerzett tapasztalat (minimum 3 év)

Elvárások

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Hatékony kommunikáció – műszaki és üzleti munkatársakkal egyaránt
  • Naprakész tudás a projekt menedzsment módszertanok és eszközök terén

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Agilis módszertanok ismerete és/vagy munkatapasztalat
  • Munkatapasztalat multinacionális cégcsoportban
  • Atlassian Confluence és Jira termékek ismerete
  • Microsoft irodai szoftverek erős felhasználói ismerete (Word, Excel, Powerpoint, MS-Project)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
  • Szakmai kihívások, utazási lehetőségek
  • Home office lehetőség, rugalmas munkaidő (törzsidő)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Eszter Dióssi
+36 30 296 8021
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.