Szakorvoslátogató - Innovatív gyógyszercég

Legalább 3 éve látogatsz szakorvosokat Kelet-Magyarország területén? Esetleg épp most kezdenéd a karriered orvosi vagy gyógyszerészi végzettséggel?
Szeretnéd kiváló, innovatív termékekkel, biztos cégnél folytatni a pályádat?
Szeretnél tanulni és a további előrelépési lehetőségek is vonzanak?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és folytasd a karrieredet egy elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatánál!

Feladatok

  • Orvosok, szakorvosok látogatása (diabetológusok, belgyógyászok)
  • Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
  • Jelentések készítése a vezetőség részére
  • Piacfigyelés

Elvárások

  • Egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma előny)
  • Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat előny
  • Aktív vagy régi munkatapasztalat - kapcsolatrendszer diabetológiai vonalon előny, de nem feltétel
  • Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Stabil, jó nevű, etikus vállalat
  • Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
  • Folyamatos képzések
  • További karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Pest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Keszég Klaudia
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.