Angol nyelvű adminisztrátor

Felsőfokon beszélsz angolul de sehol sem tudod gyakorolni a nyelvtudásod?
Szeretnél egy érdekes, dinamikus munkát, nemzetközi környezetben?
Ezt mind megtalálod velünk! Dolgozz multinacionális partnerünknél, ismerj meg új kultúrákat, érdekes embereket, légy egy remek csapat tagja!

Feladatok

  • A meglévő ügyfelek adatainak összegyűjtése
  • A nyugat- és közép-európai országokban működő kapcsolattartók adminisztratív támogatása
  • Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal és társosztályokkal

Elvárások

  • Erős angol nyelvtudás
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Korábbi, releváns tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális háttér
  • Központban lévő, modern iroda
  • Globális projekteken való részvétel
  • Tréning lehetőségek
  • Magas bérezés, kedvező juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.