Logisztikai koordinátor

Irodatechnikai, és nyomdaipari partnerünk számára keresünk logisztikai koordinátor munkatársat, Budapest XI. kerületébe! Jelentkezz, ha szeretnél karriert építeni egy nemzetközi vállalatnál!

Feladatok

· Vevői megrendelések rögzítése
· Folyamatos készletfigyelés
· Szállítólevelek adatbázisának kezelése
· Beérkező számlák rögzítése
· Hulladékkezelés, hulladékszállítási igény feldolgozása
· Szállítmányozás megszervezése
· Késztermék készletgazdálkodás
· Kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal
· Minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos feladatok

Elvárások

· Középfokú végzettség
· Logisztikai területen szerzett tapasztalat
· Tapasztalat adminisztrációban
· Alap szintű angol nyelvtudás
· Felhasználói szintű MS Office program használata (Excel, Power Point, Outlook)

Amit kínálunk

· Modern irodai környezet
· Versenyképes bérezés
· Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Déri Piroska
06303408902
piroska.deri@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.