Bérszámfejtési Irodavezető

Ügyfelünk bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, közel 30 éves szakmai tapasztalattal. Bővülő csapatukba keresünk Bérszámfejtési csoportvezető munkatársat nyíregyházi irodájukba.

Feladatok

  • Az iroda működésének operatív irányítása.
  • Az iroda által nyújtott szolgáltatások (bér, TB, cafetéria és munkaügyi szolgáltatások) szakmai minőségének biztosítása, felügyelete.
  • A tevékenységek ellátását biztosító folyamatok hatékony működésének biztosítása, a működési hatékonyság folyamatos fejlesztése.
  • Ügyfélmenedzsment tevékenység kialakítása, irányítása: kapcsolattartás az iroda ügyfeleinek menedzsmentjével, az ügyfelek igényeinek eredményes kezelése, az azonosított ügyfél igények továbbítása az értékesítők részére, az ügyfél elégedettség mérése.
  • Az iroda által végzett szolgáltatások biztosításához szükséges emberi erőforrások tervezése, munkatársak toborzása, kiválasztása.
  • A munkatársi elkötelezettség erősítése, munkatársak megtartása, karrierjük fejlesztése, motiváló munkahelyi környezet megteremtése.

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági, vagy HR végzettség
  • Könyvelő irodában, vagy kiszervezett szolgáltatások nyújtásában (HR, pénzügyi, humánügyviteli területen) szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat,
  • Legalább 5 év humánügyviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Angol nyelvismeret
  • Humáninformatikai szoftver ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
  • Naprakész, piacképes szakmai tudás
  • Sokszínű feladatkör
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.