Business Development Director (MedTech)

Partnerünk egy 2011-ben alapított, budapesti székhelyű diagnosztikai start up vállalkozás, mely egyedülálló technológiai és innovációs termék tervezése, gyártása és forgalmazása mellett kötelezte el magát. Megbízásukból keresünk jelenleg egy senior Üzletfejlesztési Igazgatót, aki a jelenlegi management tagjaként a nemzetközi értékesítési stratégia kialakításban, értékesítési csapat vezetésében járulna hozzá a cég rövid és hosszú távú sikeres növekedéséhez.

Feladatok

• Piaconkénti sales stratégia, prioritások definiálása az igazgatóság számára
• Meglévő sales folyamatok és szervezet fejlesztése
• Nemzetközi disztribúciós hálózat építése
• A piaci visszajelzések alapján árazási stratégia kialakítása
• Termékfejlesztési stratégia kialakításában aktív közreműködés
• Marketing stratégia kialakíttatása
• Aktív részvétel a társaság stratégiájának alakításában összhangban a befektetői célkitűzésekkel
• Hatékony költséggazdálkodás, a befektetői források felelős felhasználása, tulajdonosi szemlélet
• Pénzügyi befektetőkkel, alapítókkal, tanácsadókkal való hatékony együttműködés, 3-5 éves távlatban befektetői exit külföldi szakmai vagy pénzügyi befektetők irányába

Elvárások

• Felsőfokú végzettség: közgazdasági, üzleti terület, további orvosi vagy műszaki végzettség nem feltétel, de előnyt jelent
• Legalább 10 év munkatapasztalat, melyből legalább 5 év vezetői munkakörben betöltött (legalább 5 fős csapat irányítása, vezetői felelősség)
• Nemzetközi értékesítésben, disztribútori vagy saját sales hálózat felépítésében és működtetésében szerzett tapasztalat gyógyászati eszközkereskedelemben
• Medtech iparágban szerzett tapasztalat,
• Szabályozói környezetben, közbeszerzésekben, állami beszerzési területen való jártasság előnyt jelent
• Magas szintű tárgyalási- és prezentációs készség angol nyelven elvárt, további nyelvismeret előnyt jelent (német, francia)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Határozottság, eredmény orientáltság, rugalmasság, kis csapattal végzett hatékony működés
• Aktív, kezdeményező hozzáállás (startup szemlélet), rendszerezett, szisztematikus feladatvégzés
• Marketing affinitás
• Jó tárgyalási készség
• Pénzügyi befektetői szemlélettel történő azonosulás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.