Könyvelő Gyakornok

5. kerületi multinacionális céghez keresünk könyvelési feladatok ellátására egy lelkes, precíz, angolul jól beszélő nappali tagozatos hallgatót.

Feladatok

• Szállítói (Account Payable) számlák könyvelése
• A hóvégi zárás segítése
• Kimutatások készítése
• Ad hoc jelleggel felmerülő feladatok

Elvárások

• Magabiztos angol nyelvtudás
• Folyamatban lévő tanulmányok
• Heti minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

A gyakornoki pozíció lehetőséget ad, hogy bepillanthass a könyvelési folyamatokba és megismerheted a Shared Service Centerek felépítését, működését. Mindezért versenyképes juttatást biztosítunk!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Gál
+3630 634 7411
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.