HR Manager

Ügyfelünk a média iparág egyik jelentős szereplője. Az Ő megbízásukból keresünk most HR Manager munkatársat.

Feladatok

A kolléga partnerként segíti a szervezeti egységeknek a HR kérdésekben.
Feladatok:
  • Megszervezi és irányítja a HR terület által kidolgozott programok, projektek bevezetését (pl. tehetség programok)
  • A felsővezetők támogatása HR, illetve munkajogi kérdésekben
  • Teljesítményértékelés koordinálása a szakmai vezetőkkel együttműködve
  • Karrier tervezés koordinálása, valamint a belső karriermozgásokhoz kapcsolódó folyamat fejlesztése és működtetése
  • Képzések, tréningek szervezése
  • A HR terület folyamatos fejlesztése
  • Létszám-, és bértervezés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • HR szakmai ismeretek (pl. munkajog, HR rendszerek, képzés, szervezetfejlesztés)
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat HR területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség és empátia, legalább alapfokú coaching ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód,
  • Priorizálási képesség, nagyfokú önállóság
  • Magasfokú stressztűrő képesség, ’multi-tasking’ képesség
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Komplex, változatos feladatkör
  • Teljes szervezeti működésre való rálátás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.