HR Generalista

Ügyfelünk a média iparág egyik jelentős szereplője. Az Ő megbízásukból keresünk most HR Generalista munkatársat.

Feladatok

  • HR vezető támogatása a HR projektekben
  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése: létszámtervezés, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, utánpótlás-nevelés, ki-beléptetés, projektek bevezetése
  • A toborzás és kiválasztás teljes koordinációja
  • Teljes körű munkaügyi adminisztráció
  • Képzések, tréningek megvalósításában való segítségnyújtás

Elvárások

  • Legalább 2-3 év releváns HR tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktivitás, lendületes hozzáállás
  • Terhelhetőség, önállóság, szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Munkajogi ismeretek

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Komplex, változatos feladatkör
  • Teljes szervezeti működésre való rálátás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.