Head of Business Development

Jól ismered Magyarországot mint turisztikai desztinációt?
Szeretnél egy fiatalos, dinamikus, folyamatosan fejlődő szervezet tagja lenni?
Szeretsz utazni és igazi értékesítői hozzáállásod van?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, megtaláltuk a tökéletes lehetőséget Számodra!

Turizmusfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk jelenleg Nemzetközi turisztikai tanácsadókat az alábbi piacokra: Egyesült Királyság, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Olaszország és Oroszország.

Feladatok

  • Magyarország, mint turisztikai desztináció bemutatása és értékesítése a külföldi piacokon
  • Külföldi turisztikai területen tevékenykedő ügyfelek rendszeres látogatása
  • Részvétel nemzetközi turisztikai kiállításokon és rendezvényeken
  • Bemutatók és prezentációk szervezése és tartása nemzetközi ügyfelek részére
  • Kapcsolatépítés és ápolás nemzetközi utazási irodákkal, a MICE és leisure területeken egyaránt
  • Diplomáciai kapcsolatok ápolása
  • Turisztikai trendek folyamatos figyelemmel követése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves értékesítői tapasztalat, erős értékesítői ambíció
  • Az adott országnak megfelelő nyelv tárgyalóképes ismerete (angol, olasz,lengyel/szlovák/cseh, orosz)
  • Az adott célország kultúrájának, valamint turisztikai igényeinek és szokásainak átható ismerete
  • Magyarország szeretete és ismerete
  • Nyitottság Magyarország, mint turisztikai célpont képviselésére és értékesítésére az adott célországban

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és teljesítmény arányos bónusz
  • Nemzetközi utazási lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos és izgalmas munkakör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.