Mosogató

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére MOSOGATÓ munkatársat keresünk!

Feladatok

• Az oldatkészítő laborban és a töltő részlegen keletkezett szennyezett eszközök tisztítása, sterilezése;
• az előírt dokumentáció precíz, pontos, naprakész kezelése;
• az üzemi munkavégzés szabályainak szigorú betartása.

Elvárások

• Középfokú végzettség; felhasználói szintű számítógépes ismeretek; pontos, precíz munkavégzés.

Munkarend:
• 12/24 órás megszakítás nélküli

Amit kínálunk

• Stabil, megbízható munkahely;
• széles körű béren kívüli juttatások;
• csoportos élet- és balesetbiztosítás;
• családbarát munkahely: vállalati óvoda; dolgozói rekreációs lehetőségek: uszoda-, konditerem-, sportpálya-használat.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.