Vámügyinzéző XVIII. kerület

Nemzetközi logisztikai és szállítmányozó partnerünk részére keresünk VÁMÜGYINTÉZŐ kollégákat.

Feladatok

A bejövő vámáruk import vámkezelésével kapcsolatos teljes vámügyintézés bonyolítása az alábbiak szerint:
• Előértesítés, értesítés a vámárukkal kapcsolatban
• A vámkezeléshez szükséges információk, okmányok, igazolások bekérése az
• ügyfelektől szóban illetve e-mailben
• Ügyfelek tájékoztatása szóban illetve írásban a vámkezelés státuszával
• kapcsolatban
• Bejövő telefonhívások fogadása, kezelése Ügyek vezetése a GEMA
• rendszerben
• A vámkezeléssel összefüggésben felmerülő reklamációk alapszintű kezelése
• Aktív részvétel a vámcsoport napi tevékenységében, az ügyek megoldásában

Elvárások

• vámügyintézői végzettség (vámjogszabályok, vámtarifák és vámeljárások
• ismerete),
• kommunikációs szintű magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• megbízható számítógépes ismeretek (excel, word)
• ügyfél központú szemlélet
Előnyt jelent,
• vámügyintézés (elsősorban import) terén szerzett tapasztalat
• ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
• vámos okmányok töltésének ismerete
• vámos alkalmazások ismerete
• vámkezelési folyamatok ismerete.

Amit kínálunk

• vonzó béren kívüli juttatások
• Edzőterem – fitness wellness használata
• Cafeteria
• Erzsébet utalvány
• Angol tanulás anyanyelvi tanárokkal
• Negyed éves, éves bónusz
• Balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.