HR munkatárs

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, HR területre, az alábbi pozícióba keresi leendő kollégáját:

HR munkatárs - Belépő munkavállalók koordinációja

Feladatok

  • Új munkavállalók belépéséhez kapcsolódó feladatok szervezése
  • Bevezető tanfolyamok koordinálása
  • Rendelések feladása
  • Kapcsolattartás a szakterületek koordinátoraival
  • Képzési dokumentáció összesítése
  • Jelenléti ívek összegyűjtése, táblázatok készítése
  • Folyamatos egyeztetés a pénzügyi és HR részleggel
  • Képzési informatikai rendszer kezelése, adatok, események dokumentálása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • felelősségteljes munkavégzés
  • német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Multinacionális, modern környezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívások
  • Versenyképes juttatási csomag, rugalmas munkarend, béren kívüli juttatások széles palettája

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
+36 30 299 2755
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.