Összeszerelő operátor

Feladatok

Összeszerelő operátorokat keresünk Miskolci gyáregységekbe, azonnali kezdéssel!

  • 3-4 műszakba, különböző területre keresünk operátor kollégákat, több miskolci gyártó céghez.
  • 1 műszakos munkarendbe elsősorban kisgyermekkel rendelkezőket várnak, munkaidő 7:00-tól 15:30-ig, vagy 8:00-tól 16:30-ig,
  • van olyan cég, ahol egyből belső állományba tudsz tőlünk bekerülni, de van ahol kölcsönzésről lenne szó.
  • a fizetés mindenhol más, részletek személyesen, vagy telefonon!
  • az interjúra való felkészítésben segítünk, amennyire csak tudunk!

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
  • Többműszakos munkarend vállalása (3-4 műszak),
  • Jó kézügyesség, monotonitástűrés.

Amit kínálunk

  • minden cég állja a bejárást, tömegközlekedés esetén 100%-ban, Miskolc 80-100 km-es környezetében indítanak műszakos, ingyenes céges járatokat is!
  • amennyiben mégis autóval szeretnél bejárni 15 Ft/km/fő jár,
  • többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség) modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőség, stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Önéletrajzot a beata.partai@randstad.hu e-mail címre várunk, érdeklődni a +36 30 281 3989-es telefonszámon lehet.
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.