CNC forgácsoló

Debreceni csapágygyűrű forgácsoló cég keres esztergáló üzembe CNC Forgácsoló munkakörbe új munkatársakat.

Feladatok

  • Kovácsoló szerszámok gyártására és regenerálására szolgáló egyetemes vagy CNC fémmegmunkáló gépek beállítása kezelése és felügyelete
  • A CNC programokhoz tartozó alkatrészek, rajzok, ellenőrző sablonok szigorú beazonosítása és együttes alkalmazása
  • Raktári nyilvántartás kezelése
  • CNC esztergálás, forgácsolás

Elvárások

  • Forgácsoló / CNC operátori végzettség (szakiskola vagy OKJ képzés)
  • Minimum 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság
  • Szabálykövetés, szabálytudatosság
  • Minőségi munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés
  • Cafeteria juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ágnes Iván
+36 30 597 8944
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.