Webes alkalmazás üzemeltető

Csatlakozz magyar partnercégünkhöz, amely a hazai innovatív vállalkozásokat segíti inkubációs, magvető és növekedési befektetési életszakaszokban. Legújabb kollégájukat Webes alkalmazás üzemeltető, fejlesztő pozícióba keressük!

Feladatok

  • Webes alkalmazások üzemeltetése, felhasználók támogatása
  • Hibák kivizsgálása, kezelése valamint incidensek elhárítása
  • A felelősségi körhöz tartozó modulokban a felhasználók által el nem végezhető rendszeres
feladatok végrehajtása, koordinációja;
  • Üzleti igények összegyűjtése, rendszerezése.
  • Fejlesztési igények összegyűjtése, megvalósításának tervezése, támogatása, korrdinálása
  • Erőforrás becslések, fejlesztési ütemezések megadása
  • Rendszeres kapcsolattartás a külső fejlesztőkkel
  • Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, koordinációja, végrehajtása
  • Felhasználói oktatások: j fejlesztés, annak bemutatása és csapatonként oktatása
  • Honlap fejlesztési projekt irányítása

Elvárások

  • Hasonló pozícióban szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktív, kommunikatív beállítottság
  • Strukturált, analitikus és problémamegoldó gondolkodásmód
  • Önállóság a feladatok elvégzésében, a felmerülő problémák megoldásában

Előny:
  • Webes rendszerek tervezésében, bevezetésében, támogatásában szerzett tapasztalat.
  • SQL lekérdező nyelv ismerete
  • Szoftverfejlesztési ismeretek.
  • Liferay keretrendszer, Mantis ismerete
  • IT biztonsági ismeretek jó ha van
  • modern információvédelmi módszerek ismerete (célzott összetett támadások elleni,
adatszivárgást megelőző, biztonsági profilozás, alkalmazás réteg szintű védelem)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Sokrétű szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Blanka Molnár
+36 30 634 7468
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.