Pénzügyi vállalkozás - Szenior könyvelő

Feladatok

  • Pénzügyi vállalkozások (követeléskezelő, lízing, befektetési alap) teljes körű könyvelése
  • KHR adatszolgáltatás elvégzése
  • Felügyeleti szerv (MNB) részére havi/negyedéves jelentések elkészítése
  • Felügyeleti szervvel való folyamatos kapcsolattartás
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálatban
  • Ügyfélminősítés és szerződések teljes körű adminisztrációja

Elvárások

  • Pénzügyi vállalkozásnál szerzett több éves könyvelői tapasztalat
  • Beszámoló összeállítás önállóan
  • Vonatkozó törvények, kormányrendeletek naprakész ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Középfokú üzleti angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (excel, word, access)
  • Önálló munkavégzés
  • KONTO program ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Balázs Molnár
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.