MPS/SIOP Analyst

Autóipari partnerünk logisztikai részlegére keresünk gyártástervezési feladatok ellátására kollégát.

Feladatok

  • Vevői igények összegyűjtése, ellenőrzése és elemzése a rendelkezésre álló adatforrások alapján
  • Gyártási terv meghatározása a gyártósorokra a készletcélok figyelembevételével
  • Terv teljesíthetőségének ellenőrzése
  • A terv felbontása termék szintre
  • Igények feltöltése SAP rendszerbe
  • Forecast összevetése a költségvetéssel, főbb eltérések okainak meghatározása
  • Folyamat mutatóinak (KPI) mérése és értékelése
  • Az eladási adatok és vevői rendelések napi változásának nyomonkövetése
  • SAP törzsadatok karbantartása

Elvárások

  • Szakmai felsőfokú végzettség (műszaki/logisztika)
  • Minimum 1 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Önállóság, elemző és szervezőkészség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP, Microsoft Office ismeretek
  • Utazási hajlandóság kül- és belföldre

Amit kínálunk

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye

Veszprém county

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Csergő
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.