RPO Toborzási Tanácsadó

Érdekel a vállalati recruitment világa?

Szeretnél a piacvezető HR szolgáltató cég részeként nagy multik belső HR folyamataiba betekintést nyerni?

Változatos, kihívásokkal teli munkát szeretnél?

Akkor nálunk a helyed! A Randstad keresi új RPO Toborzási Tanácsadóját, aki nagy nevű partnereinknél a Randstad képviseletében támogatja majd a helyi kiválasztási folyamatokat.

Feladatok

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztás lebonyolítása A-tól Z-ig, változatos munkakörökbe
  • Adminisztráció és információ feltöltése, kezelése saját illetve helyi jelölt-adatbázisokban
  • Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen.
  • Professzionális kapcsolattartás az ügyféllel, jelöltekkel és szakmai vezetőkkel

Elvárások

Elvárások:
  • Talpraesettség, dinamikus személyiség, nagyfokú önállóság
- 3+ év SSC-n belül szerzett tapasztalat
VAGY
  • 1-3 év recruitment tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
  • Változatos projectek
  • Stabil ügynökségi háttérrel ismerheted meg különböző multicégek belső működését
  • Komplex és felelősségteljes feladatkör
  • Betekintést nyerhetsz a vállalati recruitment világába, miközben nem veszíted el az ügynökségi oldal változatosságát
  • Versenyképes juttatási csomag és fejlődési lehetőség a piacvezetőnél

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.