French Speaking Recruitment Consultant

Felelősségteljes pozícióra vágysz, melyben lehetőséget kapsz, hogy kamatoztathasd francia nyelvű tudásodat?

Olyan folyamatokban szeretnél részt venni, amiket az elejétől a lezárásig végigkövethetsz?

Rugalmas szervezetben szeretnél dolgozni, hogy munkád mellett a hobbijaidra is maradjon idő?

Feladatok

A Recruitment Consultant pozícióban:

  • felelős leszel a rád bízott teljes kiválasztási projectért; a recruitment folyamat a pozíció megértésétől, jelöltek felkutatásán, interjúzásán keresztül a pozíció betöltéséig a te kezedben lesz.

  • kreatív ötleteidet megvalósíthatod egy-egy figyelemfelkeltő álláshirdetés elkészítésében, sourcing stratégiák kialakításában, álláskeresési tanácsadás és ügyféligények megválaszolása során.

  • komplex üzleti helyzeteket, toborzás-kiválasztási problémákat kell megértened, és azokra megoldást találnod a Randstad eszköztárának segítségével.

  • karriereket fogsz tudni beindítani, jobbá tenni - tanácsaiddal, piaci rálátásoddal az álláskeresőket el fogod tudni vezeti álmaik pozíciójához.

  • szakterületre specializálódva kapcsolatba fogsz kerülni számos céggel, ügyféllel, akiktől rengeteget fogsz tanulni piaci trendekről, gazdasági folyamatokról, aktuális HR és recruitment kérdésekről.

  • lehetőséged lesz On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatására.

Elvárások

Ahhoz, hogy te legyél a következő kollégánk, szükséged van:

  • befejezett tanulmányokra, diplomára
  • magabiztos francia, angol és magyar nyelvtudásra
  • a recruitment/tanácsadás iránti kíváncsiságra, elhivatottságra
  • csapatmunka iránti igényre
  • pörgős, kreatív személyiségre
  • nyitottságra és empatikus készségre
  • értékesítési vénára
  • kitartásra, "soha-nem-adom-fel" attitűdre.

Amit kínálunk

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

  • A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
  • Komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját
  • Multinacionális, biztos hátteret, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
  • Megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket
  • Teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése
  • A különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
  • Széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid
  • Rugalmas munkakör (part time/full time) heti home-office-szal egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, bónusz, prémium egészségbiztosítás, extra szabadnapok)

A kollégáink miért szeretnek nálunk dolgozni? Olvasd el itt:

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.