Pénzügyi Kontroller

Multinacionális partnerünk új munkatársat keres pénzügyi kontroller pozícióba.

Ha TÁRGYALÓKÉPES az ANGOL nyelvtudásod és a számok embere vagy, JELENTKEZZ MOST!

Feladatok

  • Pénzügyi és kereskedelmi riporting
  • Havi elhatárolások ellenőrzése és értékelése
  • Havi beszámolók kibocsátása
  • Éves audit felügyelete
  • Éves üzleti terv és költségvetés elkészítése és előrejelzése
  • Konszolodációhoz kapcsolódó IFRS szerinti riportálás

Elvárások

  • Teljes körű könyvelés vagy kontrolling területén szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség pénzügy-számvitel vagy kontrolling területen

Amit kínálunk

  • Multinacionális közeg
  • Komplex, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes juttatás csomag
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Cser
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.