Raktárvezető

Közép-Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata közel 150 fő irányításához Raktárvezetőt keres.

Feladatok

  • raktározási folyamatok tervezése, optimális működésének biztosítása;
  • raktári csapat munkájának szervezése és irányítása;
  • készletpontosság és a könyvelési fegyelem biztosítása/növelése;
  • napi munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, javítása

Elvárások

  • multinacionális környezetben szerzett raktárvezetői tapasztalat ( min. 5 év)
  • kommunikációs angol nyelvtudás
  • határozott jellem, ugyanakkor coach attitűd

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli környezet
  • versenyképes fizetési
  • személyi autó

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.