Termékmenedzser és Területi Értékesítési Képviselő (csomagolástechnika)

Multinacionális partnerünk számára keresünk Területi értékesítési képviselő munkatársat, aki proaktivitásával, lelkesedésével és csomagolástechnikában szerzett szakmai hátterével tovább erősíti a kereskedelmi csapat munkáját.

Feladatok

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
  • Új ügyfelek felkutatása, majd kapcsolat felvétele az új ügyfelekkel
  • A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
  • Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete
  • Rendszeres jelentések készítése
  • Értékesítési folyamatot támogató adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • Értékesítésében szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat, lehetőség szerint csomagolástechnikai területen
  • B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetésben szerzett gyakorlat szükséges
  • Ügyfélközpontú személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete előny
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások: autó, laptop, telefon
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.